Blizzard odhalil tři nová rozšíření World of Warcraft

Blizzard odhalil tři nová rozšíření World of Warcraft

7 listopadu, 2023 0 Od

Blizzard Entertainment představil během víkendového BlizzConu 2023 tři nová rozšíření pro World of Warcraft, začínaje „The War Within“ příští rok.

World of Warcraft: The War Within již příští rok

Blizzard Entertainment odhalil během BlizzConu 2023 tři nová rozšíření pro World of Warcraft. Prvním z nich je The War Within, které je naplánováno na příští rok. Následovat jej bude „Midnight“ a poté „The Last Titan“. Tyto tři rozšíření dohromady tvoří Worldsoul ságu.

V novém rozšíření „The War Within“ se hráči setkají s prastarou civilizací Nerubianů, kteří se probouzejí k moci. Hráči budou muset získat pomoc nové spojenecké rasy Earthen, dostupné pro obě frakce, když se budou prokousávat hlouběji do nového světa, který existoval po staletí.

The War Within také zvýší maximální úroveň postav na 80 a představí nové zóny, jako je Isle of Dorn, Ringing Deeps, Hallowfall a Azi-kahet. Kromě toho se hráči mohou těšit na nové Delves, škálovatelné instance pro 1 až 5 hráčů, a nové hrdinské talenty pro každou třídní specializaci.

Během BlizzConu 2023 byl také představen World of Warcraft: Cataclysm Classic. V tomto rozšíření se Deathwing vrací do Azerothu a způsobuje chaos.

Obrázek: blizzard.com

Zdroj: Gamers Generation 

​