Druhá série The Last of Us má mít premiéru v roce 2025

Druhá série The Last of Us má mít premiéru v roce 2025

8 listopadu, 2023 0 Od

Po úspěšném debutu první série The Last of Us na HBO, která přinesla oblíbenou hru PlayStationu na televizní obrazovky, je nyní potvrzena druhá série. Natáčení začne příští rok a premiéra je naplánována na rok 2025.

Druhá série The Last of Us

Začátkem letošního roku se The Last of Us stalo velkým hitem, když úspěšně převedlo kritiky uznávanou a oblíbenou hru PlayStation na televizní obrazovky. První epizoda byla druhým největším debutem HBO od roku 2010 a druhá epizoda také překonala rekordy. Zhruba tři týdny po premiéře série HBO oznámilo, že The Last of Us dostane druhou sérii. Díky posledním zprávám nyní víme, že natáčení začne příští rok a premiéra je naplánována na rok 2025.

Na newyorské tiskové konferenci prozradil šéf HBO Casey Bloys, že druhá série vstoupí do produkce na začátku příštího roku s cílem premiéry v roce 2025. Bohužel, to bylo vše, co Bloys o sérii řekl. Nicméně, jak poznamenal Deadline, spoluautor a výkonný producent seriálu Craig Mazin uvedl, že tým již dokázal nějakou práci vykonat a první epizoda byla již napsána.

Pokud první série The Last of Us pokryla události z první hry The Last of Us, včetně jejího DLC Left Behind, je jasné, že druhá série se zaměří na The Last of Us Part II.

Obrázek: hbo.com

Zdroj: Gamers Generation 

​