Zrušení Arkane Austin znamená konec očekávané aktualizace pro Redfall

Zrušení Arkane Austin znamená konec očekávané aktualizace pro Redfall

11 května, 2024 0 Od
[[{“value”:”

Plánovaná aktualizace pro hru Redfall, která měla přidat možnost offline hraní, byla zrušena po neočekávaném uzavření studia Arkane Austin společností Microsoft.

Redfall se již nedočká očekávané aktualizace

Nedávné rozhodnutí Microsoftu uzavřít studio Arkane Austin přineslo s sebou kromě jiného také zrušení významné aktualizace pro hru Redfall. Aktualizace, očekávaná ještě tento měsíc, měla přidat do hry možnost offline hraní, čímž by vyhověla jednomu z hlavních požadavků hráčů, kteří kritizovali nutnost stálého internetového připojení pro hraní této multiplayerové střílečky.

Podle zpráv byla tato aktualizace plánována jako součást širších snah o zlepšení herního zážitku, včetně přidání dvou nových hratelných postav v rámci nyní zrušeného Hero Pass, který měl být vydán kolem Halloweenu. S uzavřením studia však tyto plány padly a již nikdy nebudou realizovány.

Zpráva o zrušení aktualizace je obzvlášť znepokojivá v kontextu potenciálního vypnutí serverů hry Redfall, což by hru učinilo zcela nehratelnou. V reakci na neúspěšné uvedení Redfallu na trh, které bylo špatně přijato jak kritiky, tak hráči, vyjádřil CEO Microsoft Gaming, Phil Spencer, své zklamání nad průběhem celé situace.

Obrázek: bethesda.net

Zdroj: Gamers Generation“}]] 

​