Keoken Interactive propouští téměř všechny zaměstnance

Keoken Interactive propouští téměř všechny zaměstnance

13 května, 2024 0 Od
[[{“value”:”

Studio Keoken Interactive, známé díky hrám jako Deliver Us The Moon a Deliver Us Mars, se ocitlo v těžké situaci, když bylo nuceno propustit téměř celý tým po neúspěšném hledání financí.

Keoken Interactive hodlá propouštět

Vývojářské studio Keoken Interactive čelí vážným finančním problémům, které vedly k propuštění téměř celého týmu. Zakladatelé studia, Keon Deetman a Paul Deetman, oznámili na sociálních sítích, že po neúspěšném pokusu získat financování na Game Developer’s Conference (GDC) v březnu, vyčerpali všechny možné cesty k zajištění vydavatele, práce pro jiné firmy nebo spolupráce na vývoji. Důsledkem je propuštění zbytku personálu, což se týká 13 zaměstnanců, z nichž 11 bylo na plný úvazek a dva byli externí spolupracovníci.

Zakladatelé Keoken Interactive nyní vyzývají jiná studia, aby zaměstnala propuštěné pracovníky. Přesto plánují pokračovat v podnikání a hodlají se znovu postavit na nohy. To zahrnuje spuštění kampaně na Kickstarteru pro financování nové hry Deliver Us Home, která má být pokračováním Deliver Us Mars.

Obrázek: deliverusthemoon.com

Zdroj: Gamers Generation“}]] 

​