Assassin’s Creed Shadows se odhalí tento týden

Assassin’s Creed Shadows se odhalí tento týden

14 května, 2024 0 Od
[[{“value”:”

Ubisoft oznámil nový oficiální název pro hru Assassin’s Creed Codename Red: Assassin’s Creed Shadows. Tento týden se dočkáme prvního plnohodnotného traileru k této hře.

Assassin’s Creed Shadows novým titulem populární franšízy

Ubisoft odhalil nový název pro svůj nadcházející titul Assassin’s Creed Codename Red, který nyní ponese jméno Assassin’s Creed Shadows. Nový díl bude první, který se odehrává ve feudálním Japonsku, a už tento týden se můžeme těšit na jeho první plnohodnotný trailer.

Ubisoft oznámil na platformě X, že světová premiéra filmového traileru se uskuteční 15. května. V traileru pravděpodobně nebude zahrnut gameplay, což znamená, že herní ukázku si Ubisoft možná šetří na svou prezentaci Ubisoft Forward, která se koná o necelý měsíc později, 10. června.

Assassin’s Creed Shadows byl poprvé oznámen v roce 2022 a je prvním dílem série, který se odehrává v Japonsku. Ubisoft tehdy popsal hru jako open-world RPG a dokonalou „fantazii shinobi“. Hra je vyvíjena týmem Ubisoft Quebec, který stojí za úspěšným titulem Assassin’s Creed Odyssey. Přestože zatím není známé datum vydání, očekává se, že hra vyjde ještě letos.

Obrázek: ubisoft.com

Zdroj: Gamers Generation“}]] 

​