Resident Evil 4 Remake dorazí na Apple v prosinci

Resident Evil 4 Remake dorazí na Apple v prosinci

10 listopadu, 2023 0 Od

Remake oblíbeného survival hororu Resident Evil 4 se dostane na Apple zařízení právě včas před Vánoci, s exkluzivitou pro nejnovější iPhone 15 Pro a Pro Max, iPady a Macy s čipem M1 nebo novějším.

Resident Evil 4 Remake na Applu

V září, na akci společnosti Apple, nastalo oznámení nového iPhonu, ale překvapením bylo, že byly oznámeny i hry z řady Resident Evil pro tato zařízení. Resident Evil Village se objevil v App Store minulý týden a nyní Capcom oznámil, že remake Resident Evil 4 dorazí na platformu 20. prosince. Hra nebude dostupná pro všechny majitele iPhonů, jelikož Resident Evil 4 Remake bude k dispozici pouze na iPhone 15 Pro a Pro Max.

To znamená, že pro hraní této hry na cestách bude nutné pořídit si nejnovější telefon. Hra bude dostupná také na iPadech a Macích s čipem M1 nebo novějším. Pro zapálené fanoušky Apple, kteří vlastní více kompatibilních zařízení s RE4 Remake, bude jistě příjemná zpráva, že hra podporuje cross-progression mezi Apple zařízeními, takže hru můžete začít na vašem Macu doma a pokračovat na telefonu, když jste na cestách.

Hra je nyní dostupná k předobjednání v App Store a hráči budou moci hru začít zdarma, než se rozhodnou pro plný nákup.

Obrázek: residentevil.com

Zdroj: Gamers Generation 

​