Billie Eilish míří do Fortnite

Billie Eilish míří do Fortnite

27 dubna, 2024 0 Od
[[{“value”:”

Billie Eilish oznámila svou spolupráci s Fortnite, kde se nejen objeví jako herní skin, ale také jako hlavní hvězda nadcházejícího Fortnite Festivalu.

Fortnite Festival hostí Billie Eilish

Epic Games představuje novinku ve své populární hře Fortnite – Fortnite Festival, rytmickou hru, která poskytuje hudebníkům novou platformu pro prezentaci jejich tvorby. Billie Eilish, která nedávno oznámila svou spolupráci s Fortnite na sociálních sítích, se stane nejnovější hvězdou tohoto festivalu. Na rozdíl od jiných umělců, jako je Eminem, který se ve hře objevil pouze jako skin, Eilish bude hlavním vystupujícím na hlavním pódiu festivalu, který začal 23. dubna.

Během svého vystoupení budou hráči moci soutěžit v setu písní specifických pro daného umělce a sbírat body za vysoké skóre. Kromě toho bude možné odemknout různé skiny, písně, nástroje a další kosmetické předměty, což vyžaduje nákup Festival Passu za 1,800 V-Bucků. Mezi předchozími hlavními hvězdami festivalu byli The Weeknd a Lady Gaga.

Eilish nedávno získala ocenění Grammy, Zlatý glóbus a Oscara za píseň „What Was I Made For“ z filmu Barbie, čímž si toto trojití ocenění připsala již podruhé. Nedávno také oznámila vydání svého nového alba Hit Me Hard And Soft.

Obrázek: fortnite.com

Zdroj: Gamers Generation“}]] 

​