Omni-Man vstupuje do Mortal Kombat 1

Omni-Man vstupuje do Mortal Kombat 1

10 listopadu, 2023 0 Od

Omni-Man, známý z animovaného seriálu Invincible, se připravuje vstoupit do Mortal Kombat 1 s brutálním fatality. Nový herní trailer odhaluje, co můžeme od této postavy očekávat.

Omni-Man v Mortal Kombat 1

Omni-Man, postava, kterou známe díky hlasu J.K. Simmonse z populárního animovaného seriálu Invincible, se chystá rozšířit řady bojovníků v Mortal Kombat 1. Tento charakteristický hrdina, známý svou neuvěřitelnou silou a nekompromisním postojem, přichází do hry 9. listopadu.

NetherRealm Studios, tvůrci Mortal Kombat, nás potěšili oficiálním herním trailerem Omni-Mana. Trailer nám nabízí hluboký pohled na to, jak se Omni-Man pohybuje v boji, jaké má speciální tahy a samozřejmě jeho brutální fatality. Toto fatality je inspirováno scénami z televizního seriálu a je tak autentické, že fanoušci Invincible budou nadšeni.

Mortal Kombat 1 pokračuje ve své tradici přinášení ikonických postav z různých médií do svého bojiště. S příchodem Omni-Mana se hra stává ještě bohatší a zajímavější pro fanoušky bojových her i pro fanoušky seriálu Invincible.

Obrázek: mortalkombat.com

Zdroj: Gamers Generation 

​