BlizzCon 2024 zrušen, Blizzard plánuje alternativní prezentace

BlizzCon 2024 zrušen, Blizzard plánuje alternativní prezentace

29 dubna, 2024 0 Od
[[{“value”:”

Blizzard Entertainment oznámil zrušení BlizzConu pro rok 2024, což je krok ovlivněný nedávnými trendy v účasti na velkých akcích a showcasech.

BlizzCon zrušen

Blizzard Entertainment oficiálně oznámil zrušení BlizzConu 2024. Rozhodnutí přichází v době, kdy mnoho velkých akcí čelí snížené účasti a následnému zrušení. „Po pečlivém zvážení v posledním roce jsme se rozhodli nekonat BlizzCon v roce 2024,“ uvedl Blizzard ve svém prohlášení. Společnost zdůraznila, že toto rozhodnutí bylo těžké, vzhledem k tomu, že BlizzCon má pro mnoho lidí speciální význam.

BlizzCon byl tradičně platformou, kde Blizzard představoval novinky ze svých hlavních herních titulů. Například v minulém roce bylo na této akci oznámeno rozšíření pro Diablo 4 nazvané Vessel of Hatred a tři rozšíření pro World of Warcraft. Blizzard také oznámil, že plánuje informovat o svých nadcházejících vydáních v následujících měsících.

V rámci oslavy těchto nadcházejících vydání a spojení komunit společnost Blizzard plánuje zapojit se do dalších oborových veletrhů a konferencí, jako je například Gamescom.

Obrázek: blizzard.com

Zdroj: Gamers Generation“}]] 

​