Greg Street odhaluje nové studio a MMO

Greg Street odhaluje nové studio a MMO

11 listopadu, 2023 0 Od

Greg Street, bývalý vedoucí designér systémů World of Warcraft a výkonný producent ve vývoji MMO League of Legends, oznámil založení nového studia Fantastic Pixel Castle. Studio pracuje na novém AAA MMO s kódovým označením „Ghost“, které se odehrává v originálním fantasy vesmíru.

Greg Street zakládá nové studio

Greg Street, jehož jméno je neodmyslitelně spojeno s legendárními tituly jako World of Warcraft a League of Legends, přichází s novým dobrodružstvím ve světě masivních multiplayerových online her (MMO). Ve spolupráci s NetEase Games oznámil založení studia Fantastic Pixel Castle, které již vyvíjí nové AAA MMO s pracovním názvem „Ghost“. Toto očekávané dílo se bude odehrávat v zcela novém fantasy vesmíru, který slibuje přinést svěží vítr do žánru.

Street se spojil s týmem zakladatelů, kteří mají desetiletí zkušeností s MMO a příbuznými žánry, a jejichž portfolio zahrnuje tituly jako Guild Wars 2, Fortnite, Overwatch a Valorant. Toto spojení zkušeností a talentu vytváří základ pro studio, které si klade za cíl přinést hráčům nezapomenutelné zážitky.

Studio Fantastic Pixel Castle, které se může pochlubit remote-first“strukturou, je v současné době plně vzdálené finálnímu produktu a aktivně nabírá nové talenty do svých řad.

Obrázek: fantasticpixelcastle.com

Zdroj: Gamers Generation 

​