První sezóna Tekken 8 odstartovala

První sezóna Tekken 8 odstartovala

1 května, 2024 0 Od
[[{“value”:”

S úspěšným debutem Tekken 8 na začátku tohoto roku, který sklidil pochvaly jak od hráčů, tak od kritiků, pokračuje Bandai Namco ve vývoji a pravidelném přidávání obsahu. Co nás však čeká v první sezóně?

Jaké změny přináší první sezóna ve hře Tekken 8?

Vývojáři z Bandai Namco zahajují první sezónu s trailerem, který naznačuje klíčové aktualizace a rozšíření. Jaro přinese balanční úpravy bojového systému, které mají hru ještě více vyladit. Přesnější detaily těchto změn však zatím zůstávají nejasné.
Léto přidá do hry novou bojovou arénu s názvem Seaside Resort, která byla dříve součástí plážového volejbalového módu. Dále bude představen Photo mode, což je novinka pro sérii Tekken, a očekává se, že přinese zábavný a kreativní prvek do hry.
Podzimní aktualizace se zaměří na rozšíření příběhu, které bude zahrnovat první DLC postavu Eddyho Gorda, a přidá nové herní módy jako „Online Practice“ a „Ghost vs Ghost“. Podrobnosti o obsahu nové příběhové části budou zveřejněny později během roku.
Závěrem, první sezóna přinese také polskou premiérku Lidiu Sobieski jako DLC postavu. Lidia se objevila poprvé v předchozím díle a její návrat byl vyvolán fanouškovskými spekulacemi. Pro všechny majitele 1 Year passu bude dostupná v létě.

Obrázek: en.bandainamcoent.eu

Příspěvek z superparmeni.eu

Zdroj: Gamers Generation“}]] 

​