První rozšíření hry Starfield, Shattered Space, dorazí na podzim

První rozšíření hry Starfield, Shattered Space, dorazí na podzim

4 května, 2024 0 Od
[[{“value”:”

Todd Howard, režisér hry Starfield, oznámil, že první rozšíření hry nazvané Shattered Space dorazí tento podzim, a dále prozradil detaily o nadcházející aktualizaci, která se zaměří na vylepšení mechanik stavby lodí.

První velké rozšíření Starfieldu

Podle nedávného rozhovoru s Toddem Howardem, který poskytl platformě Kinda Funny, se fanoušci hry Starfield mohou těšit na první rozšíření s názvem Shattered Space, jež dorazí již tento podzim. Rozšíření bude zdarma pro všechny majitele Deluxe edice Starfield a přinese řadu nových příběhových obsahů, lokalit, vybavení a dalších prvků.

Howard také hovořil o nadcházející aktualizaci pro Starfield, která je plánována na konec tohoto týdne. Aktualizace se zaměří především na vylepšení mechanik stavby lodí, což je oblast, které se tým Starfield věnoval v rámci svých plánů pro rok 2024. „Pro ty, kteří milují stavbu lodí, rozšíříme možnosti přizpůsobení lodí o dekorace, nové možnosti stavby a další,“ uvedl tým Starfield.

V roce 2024 jsou plánovány další aktualizace, které zahrnují nové způsoby cestování, městské mapy, podporu modů, možnosti přístupnosti, další úrovně obtížnosti a více. Ukazuje se tak, že Bethesda má stále velké plány pro rozšiřování světa Starfield a zlepšování herního zážitku pro hráče.

Obrázek: bethesda.net

Zdroj: Gamers Generation“}]] 

​