Suicide Squad: Kill The Justice League odložen na březen pro Epic Games Store

Suicide Squad: Kill The Justice League odložen na březen pro Epic Games Store

29 prosince, 2023 0 Od

Vydání hry Suicide Squad: Kill The Justice League na Epic Games Store bylo odloženo z 2. února na 5. března, zatímco verze pro Steam, PS5 a Xbox Series X|S zůstávají nezměněny.

Squad: Kill The Justice League na Epic Games Store odložen

Vývojářské studio Rocksteady oznámilo, že datum vydání hry Suicide Squad: Kill The Justice League na Epic Games Store bylo posunuto z původního data 2. února na nový termín 5. března 2024. Verze hry pro ostatní platformy, Xbox Series X|S, PS5 a Steam, zůstávají naplánovány na původní datum.

Každý, kdo si hru předobjednal přes Epic Games Store, dostane automaticky zrušenou objednávku a bude mu vrácena plná částka. Hra Suicide Squad: Kill The Justice League byla již dříve odložena, s nejvýznamnějším posunem o devět měsíců od původně plánovaného data vydání v květnu 2023.

Od té doby vývoj hry pokračoval hladce, s nedávným spuštěním uzavřeného technického alfa testu. Studio Rocksteady také plánuje zavést režim offline hraní po vydání hry. Kromě toho studio upozornilo fanoušky, aby si dávali pozor na spoilery, které začaly kolovat online.

Obrázek: playstation.com

Zdroj: Gamers Generation 

​