Prezidentka Xboxu slibuje exkluzivní tituly a více obsahu na Xbox Game Pass

Prezidentka Xboxu slibuje exkluzivní tituly a více obsahu na Xbox Game Pass

19 května, 2024 0 Od
[[{“value”:”

V rámci nedávného rozhovoru pro Bloomberg Sarah Bond, prezidentka Xboxu, potvrdila, že Xbox Game Pass si klade za cíl poskytovat svým uživatelům přímý přístup k novinkám od interních vývojářských studií hned po jejich uvedení na trh. 

Více obsahu na Xbox Game Pass?

Závazek Sarah Bond nám hráčům dává víru v to, že majitelé konzolí Xbox Series X a Xbox Series S, ale i PC, mají možnost hrát nejnovější hry bez dalších nákladů.
Game Pass již nyní nabízí poměrně bohatý katalog titulů. Nyní se vynořují na povrch informace ohledně integraci dalších očekávaných her, jako je například nadcházející pokračování v sérii Call of Duty. Slib, že všechny exkluzivní hry od Microsoftu budou na platformě dostupné ihned po vydání, představuje pro hráče značnou přidanou hodnotu pro to si předplácet Game Pass.
Navzdory nedávnému uzavření některých studií, jako jsou Arkane Austin a Tango Gameworks, které vyvolalo mezi fanoušky znepokojení, Sarah Bond zdůrazňuje, že rozvoj a rozšiřování portfolia předplatné služby Game Pass pokračuje. Přestože nebyly specifikovány konkrétní nadcházející tituly, bylo oznámeno, že služba se chystá přivítat řadu nových her v průběhu tohoto roku.
Můžeme tak očekávat, že nadcházející letní měsíce přinesou řadu důležitých oznámení a novinek nejen od Microsoftu, ale také od dalších klíčových hráčů na trhu, jako jsou Sony a Nintendo. Nadcházejících prezentace Xboxu v červnu by měla odhalit další podrobnosti o novinkách, které budou k dispozici na této herní platformě.

Obrázek: midjourney

Příspěvek z superparmeni.eu

Zdroj: Gamers Generation“}]] 

​