Steam odhaluje nejhranější hry roku 2023

Steam odhaluje nejhranější hry roku 2023

28 prosince, 2023 0 Od

Oblíbená herní platforma Steam před nedávnem zveřejnila nejhranější hry letošního roku. O jaké hry se jedná?

Nejhranější hry roku 2023

V roce 2023 Steam přinesl přehled nejúspěšnějších her založený na prodejích a hracím čase. Seznam je rozdělen do čtyř kategorií: Platinum, Gold, Silver a Bronze, s tím, že prvních dvanáct her v každé skupině dosáhlo statusu Platinum. Mezi nejprodávanější hry podle hrubého příjmu patří tituly jako Apex Legends, Baldur’s Gate 3, Starfield, Hogwarts Legacy, Lost Ark, Cyberpunk 2077, Dota 2, PUBG: Battlegrounds, Destiny 2, Counter-Strike 2, Sons of the Forest a Call of Duty HQ.

V kategorii nových her roku 2023, které se dostaly do Platinum, jsou hry jako Street Fighter 6, Starfield, Cities: Skylines II, Remnant II, Armored Core VI: Fires of Rubicon, Payday 3, Resident Evil 4 Remake, Star Wars Jedi: Survivor, FC 24, Hogwarts Legacy, Sons of the Forest a Baldur’s Gate 3.

Kategorie Nejhranějších her, hodnocená podle vrcholných současných hráčů, obsahuje tituly, které zaznamenaly velkou popularitu. Hry s více než 300 000 současnými hráči v Platinum tieru zahrnují Goose Goose Duck, Sons of the Forest, Hogwarts Legacy, PUBG: Battlegrounds, Counter-Strike 2, Baldur’s Gate 3, Destiny 2, Apex Legends, Dota 2, Starfield a Lost Ark.

Obrázek: store.steampowered.com

Zdroj: Gamers Generation 

​