Sluchátka Logitech G435 jsou stylová, lehká a navíc ještě udržitelná

Sluchátka Logitech G435 jsou stylová, lehká a navíc ještě udržitelná

2 prosince, 2021 0 Od

Mimořádně lehký bezdrátový herní headset Logitech G435 LIGHTSPEED umožňuje hrát hry, poslouchat hudbu nebo komunikovat s přáteli na různých platformách. Je vyráběn ve třech barevných kombinacích.

Headset G435 váží pouze 165 gramů a je tedy dostatečně lehký a pohodlný pro celodenní nošení. Svým tvarem dobře padne většině lidí, je však optimalizován pro menší velikosti hlavy. Má také označení pravé a levé strany v Braillově písmu, aby zrakově postižení snadno poznali, která strana je která, a je vybaven i volitelným omezovačem hlasitosti.

G435 je nejudržitelnější bezdrátová náhlavní souprava Logitech. Má certifikát CarbonNeutral, což znamená, že společnost financuje procesy certifikované kompenzace uhlíku, aby vynulovala emise oxidu uhličitého související s tímto výrobkem. Z celkového množství plastových dílů je jich minimálně 22 % vyrobeno z recyklovaného plastu a papírový obal pochází z lesů s certifikací FSC. Výběrem tohoto produktu tedy podporujete i odpovědné hospodaření se světovými lesy.

Kombinace herní 2,4GHz bezdrátové technologie LIGHTSPEED a Bluetooth s nízkým zpožděním vám dává svobodu volby bezdrátového připojení k počítači, systému PlayStation, telefonu a dalším zařízením. Připojení přes LIGHTSPEED probíhá prostřednictvím 2,4GHz adaptéru s konektorem USB-A a je vyladěno pro potřeby hráčů. Připojení přes Bluetooth s nízkým zpožděním zajišťuje rychlejší přenos zvuku než u standardního Bluetooth připojení.

Sluchátka se 40mm akustickými měniči mají bohatý zvuk, který vás vtáhne do hry. Dvojice vylepšených směrových mikrofonů umožnila odstranit raménko mikrofonu, zesílit váš hlas a zároveň snížit šum na pozadí, takže budete znít, jako byste byli ve stejné místnosti jako vaši přátelé.

Bezdrátový headset G435 se vyrábí ve třech barevných kombinacích: černá + neonově žlutá, modrá + malinová a smetanově bílá + fialová. Hráči si tedy mohou promyslet, jaké barvy chtějí používat a co to vypovídá o jejich individuálním stylu a osobnosti.

Zdroj: Gamers Generation