PS Plus v prosinci nabídne akční RPG a LEGO komiksárnu

PS Plus v prosinci nabídne akční RPG a LEGO komiksárnu

2 prosince, 2021 0 Od

Trojice her zdarma k PS Plus tentokrát potěší především hráče, libující si v akci. Jedna z nich má však nezanedbatelný háček.

Hráči, kteří si předplacejí PS Plus už znají nabídku her zdarma pro Prosinec. Tentokrát se budou vyžívat hlavně milovníci akčních RPG, kteří si rádi nechají pocuchat nervy. K dispozici totiž dostanou rovnou dva akční tituly. Tím prvním bude soulsovka Mortal Shell, která svojí atmosférou velmi výrazně připomíná hry od studia From Software a obecně jde o velmi solidní přírůstek do žánru souls her se zajímavými inovativními prvky. Druhou hrou, které se dočkáme je Godfall: Challenger Edition. Jde o upravenou verzi hry Godfall, která byla vůbec první oznámenou čistě next-gen hrou. Na tento přídomek se ale zřejmě pouze snažili tvůrci nabalit trošku toho marketingu, protože hra se později dostala i na PS4. V této edici navíc nedostanete příběhový zážitek, ale budete rovnou na maximální úrovni a můžete si vyzkoušet tři endgame režimy.

Pokud máte radši nějakou tu rodinnou zábavu a kooperativní hraní, vhod vám přijde třetí hra z nabídky. Tou je LEGO DC Super-Villains. Zde se v kostičkovém světě vžijete do kůže slavných padouchů DC Comics a zahrajete si tak například za Jokera. Všechny hry budou dostupné od 7. prosince. Do té doby můžete ještě stále stahovat listopadovou nabídku, v níž najdete Knockou City, First Class Trouble a Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning.

Martin Havel

Obrázek: steam.com

Zdroj: Gamers Generation