S Epic Games můžete zdarma sekat trávu

S Epic Games můžete zdarma sekat trávu

30 července, 2022 0 Od

Epic Games rozdává další hru zadarmo. Tentokrát má něco pro milovníky mírumilovných her. Vezměte si svůj kombajn a nasekejte trávu!

Co tedy hráči dostanou?

Zatímco hráči na PlayStationu si musí měsíčně předplácet službu PS Plus, hráči na počítači mají spousty týdenních a měsíčních her, a to celé kompletně zdarma. Žádné poplatky, žádné skryté háčky. Jen ten Epic Games Store si musíte stáhnout.

Epic Games prakticky už od svého vzniku nabízí dávku her zdarma. Každý týden odhalí titul, který si hráči mohou přidat do své knihovny a kdykoliv a kdekoliv si ho zahrát. Ode dneška si uživatelé Epic Games launcheru mohou vyzvednout Lawn Mowing Simulator, jednu z nejvíce akčních her na světě. Neexistuje nic akčnějšího a brutálnějšího, než takové sekání trávy. Slyšíte správně! Vlezete za volant sekačky na trávu a ty zelené zlořády prostě povraždíte. Perfektní grafika, brutalita na každém rohu a ještě k tomu to celé je zdarma. No neberte to!

Hru si můžete stáhnout od 28. července do 4. srpna. Od té doby pak nastoupí Unrailed, které bude k vyzvednutí až do 11. srpna. Celá hra je o stavění kolejí a správné kooperaci s hráči. V roce 2020, kdy vyšel, byl titul poměrně dobře přijat a nyní nic nebrání tomu, abyste si ho vyzkoušeli zdarma.

Epic Games rozdává nové pecky každý týden, a tak jestli nechcete o svou nadílku přijít, nemůžeme doporučit nic jiného, než sledovat náš web pravidelně.

Zdroj obrázku: Steam

Adam Král

Zdroj: Gamers Generation