Do Gran Turisma míří nový obsah

Do Gran Turisma míří nový obsah

30 července, 2022 0 Od

Vítr ve vlasech, kluzká silnice a další závodníci. I tak se dá popsat nejnovější Gran Turismo s nádhernou grafikou. Vývojáři hru stále zásobují aktualizacemi a přidávají nová vozidla stejně, jako nyní.

Jaká vozidla hráči dostanou?

Ve většině her na poslední generaci konzolí by se atmosféra dala krájet. Většinu pojí to nejdůležitější – grafika, která občas vypadá stejně, jako realita. Důkazem, že tvrzení je skutečně pravda, je závodní simulátor Gran Turismo 7, ze kterého pochází fotka na začátku článku. Hra ze začátku letošního roku sbírá jedno dobré hodnocení za druhým a vypadá famózně.

Vývojáři se o ní pěkně starají a zásobují hru aktualizacemi. Krom oprav chyb a bugů se zaměřují i na přidávání nových vozítek, se kterými závodníci jezdí. Nezapomínají ani na nové mapy. Koncem července do hry dorazila aktualizace 1.19, která přidává tři auta. Začíná se s Porsche 918 Spyder ´13, poté vývojáři ukazují Nissan Skyline Super Silhouette Group 5´84 a Maserati A6GCS/53 Spyder ´54.

The beauty, the legend and the supercar.

Patch 1.19 available now.#GT7 pic.twitter.com/zsLcjbHS41

— Gran Turismo (@thegranturismo) July 27, 2022

Kromě pěkných aut dorazí i dvě nové mapy. Ty budou z Japonska a ponesou název Šikoku a Město Tonica. Na konci aktualizace vývojáři děkují za podporu a slibují další aktualizace.

Zdroj: Gamers Generation