Odhaleny srpnové Games with gold

Odhaleny srpnové Games with gold

31 července, 2022 0 Od

Máte rádi kočky, postapokalyptický svět, bohapusté masakrování a pořádnou zlodějinu? V tom případě je měsíční nabídka her od Microsoftu pro vás!

Čeho se hráči dočkají?

Někdo má radši PlayStation a někdo Xbox. Jeden kvůli exkluzivitám, druhý kvůli bombové haptické odezvě. Co ale nelze Microsoftu upřít je to, že měsíční nálož her většinou není úplně příšerná a fanoušci si užijí hlavně ty starší hry. Podobně jako Sony, i Microsoft oznamuje nabídku her ve své placené službě Games with Gold koncem měsíce. Jaké hry si tedy zahrajete v následujících týdnech?

Calico (1. – 31. srpen)

Calico je roztomilou hrou na vyblbnutí. Vaším úkolem bude postavit kočičí městečko snů. Vytvoříte si svou vlastní postavu, kterou obléknete podle svého, a vrhnete se do dekorování a budování svého kočičího impéria. Tak nestresovou, kreativní a jednoduchou hru v dnešním seznamu nenajdete.

ScourgeBringer (16. srpen – 15. září)

Víte, jak jsem říkal, že tak nestresovou záležitost nenajdete? Nelhal jsem. Od kočičáren se přesuneme do pustého, apokalyptického světa v kůži Kyhra, nejobávanějšího válečníka klanu. Jedná se o typickou roguelike platformovku, kde se postavíte hordám nepřátel, bossů a tajemství.

Saint´s Row 2 (1. srpen – 15. srpen)

Musíme představovat Saint´s Row? Naprosto šílená série, ve které nic není nemožné. Chcete dubstep zbraň? Létat v oblacích? Zabíjet civilisty obří sexuální pomůckou? Proč ne! Aby toho nebylo málo, za pár týdnů vychází nový díl, který by měl být ještě šílenější. Microsoft vás na to chce připravit, a tak po vás hází druhý díl.

Monaco: What´s Yours is Mine (15. srpen – 31. srpen)

Co je moje, je i tvoje, říká slavné přísloví. Tato hra to vzala doslova, a tak se ocitnete v kůži zlodějů. Vaším úkolem bude se proplížit různými objekty tak, aby vás nikdo neviděl. Dokážete to?

Microsoft tak přináší zajímavou nabídku her zdarma. Vyzkoušíte jí?

Zdroj: Gamers Generation