PlayStation Plus hry na únor odhaleny

PlayStation Plus hry na únor odhaleny

31 ledna, 2023 0 Od

Pravidelně každý měsíc přidával několik her do seznamu katalogu her. Společnost Sony čas od času odstraní několik her. Příští měsíc se seznámíme s oběma případy.

PS Plus hry na únor

Nejprve si představíme nové hry, které údajně přibudou do katalogu her příští měsíc. Jedná se o hry OlliOlli World, Destiny 2: Beyond Light, Evil Dead: The Game a Mafia: Definitive Edition. Všechny hry kromě Mafie mají verzi pro PS5 i PS4.

Hráči pravděpodobně nejlépe znají hry Mafia a Destiny. OlliOlli World je spíše kreslená 2D hra, která může zaujmout lidi, kteří mají rádi tento styl grafiky. Evil Dead je hra typu Dead by Daylight. V podstatě se jedná o hon na ducha, který se snaží zabít přeživší. Doporučuji ji zejména lidem, kteří ji mají s kým hrát kvůli komunikaci. Samozřejmě hrajete za démona sólo.

Příští měsíc bude z katalogu her vyřazeno celkem 12 her. Jedná se o: The Turing Test, Metro Exodus, Saints Row: The Third, Pure Farming 2018, Whispering Willows,The Book of Unwritten Tales 2, Grand Theft Auto: Vice City – The Definitive Edition, Skydrift Infinity,Rad Rogers, Sine Mora EX, Sparkle Unleashed, Agatha Christie – The ABC Murders.

Obrázek: unsplash.com

Zdroj: Gamers Generation