Sony přidává novou funkci pro PlayStation App

Sony přidává novou funkci pro PlayStation App

31 ledna, 2023 0 Od

Společnost Sony vydala aktualizaci PlayStation App pro zařízení s operačními systémy Android a iOS, která nabízí novou funkci pro ještě lepší uživatelský zážitek.

Nová funkce pro PlayStation App

PlayStation App nabízí hráčům všechny nezbytné nástroje pro spravování svého PlayStation zážitku včetně procházení PlayStation Store, čtení novinek ze světa PlayStation, komunikaci s přáteli pomocí zpráv a chatu a přístupu ke svému úložišti na konzoli PlayStation 5 i během režimu v klidu.

Japonský gigant Sony nově vydal novou  aktualizaci, která nyní umožňuje uživatelům vylepšit svůj zážitek s novou možností personalizace barevného schématu. Nově přidanými odstíny, jako Cosmic Red, Galactic Purple, Midnight Black, Nova Pink a Starlight Blue, si uživatelé mohou vybavit a vybrat si ten, který nejlépe odpovídá jejich stylu. Tyto nové nastavení naleznou uživatelé aplikace v nabídce „Vzhled“.

Nedávná aktualizace aplikace PlayStation App přivádí uživatele do spekulací o možnostech nových témat, které by mohly být k dispozici na konzoli PlayStation 5 prostřednictvím budoucích aktualizací firmwaru.

Obrázek: playstation.com

Zdroj: Gamers Generation