Microsoft a Activision Blizzard prodlužují termín dohody do října 2023

Microsoft a Activision Blizzard prodlužují termín dohody do října 2023

21 července, 2023 0 Od

Microsoft a Activision Blizzard se vzájemně dohodly na prodloužení termínu dohody, zatímco Microsoft pokračuje ve svých snahách vyhovět britským regulačním orgánům. Původní termín dohody pro sloučení Microsoftu a Activision Blizzard byl na hraně, ale obě společnosti se dohodly na prodloužení termínu.

Microsoft a Activision Blizzard

Britský Úřad pro soutěž a trhy zůstává jednou z posledních překážek pro uzavření dohody a s prodloužením termínu do října se zdá, že obě společnosti jsou si jisté, že budou mít dostatek času na vyřešení zbývajících otázek. Activision Blizzard oznámil prodloužení termínu v podání SEC spolu s vydáním svých výsledků za 2. čtvrtletí roku 2023. S tímto krokem se termíny Activision Blizzard a Microsoftu na dohodu přesunuly z tohoto týdne v červenci na 18. října 2023.

Generální ředitel Activision Blizzard sdílel oficiální prohlášení o prodloužení termínu pro dohodu Microsoftu a Activision Blizzard, vyjadřující důvěru, že dohoda je blízko uzavření. Pokud by z nějakého důvodu byly stále nějaké nevyřešené záležitosti k tomuto datu, dohoda by mohla být ukončena, ale Activision Blizzard sdílel prohlášení o důvěře, že dohoda bude do té doby vyřešena.

Obrázek: unsplash.com

Zdroj: Gamers Generation 

​