Losovačka FOR GAMES 2023

Losovačka FOR GAMES 2023

22 listopadu, 2023 0 Od

Ahoj všem, které baví #GAMING stejně tak jako nás v redakci GAMERS GENERATION.

Na veletrhu FOR GAMES 2023 se na našem stánku zastavila více než tisícovka z vás a ve třech dnech bylo až na páteční dopoledne na našem stánku stále „narváno“. Moc vám všem děkujeme a vzhledem k tomu, že téměř 500 z vás nám do sklenice vhodilo lístky do tomboly, vylosovali jsme skoro 20 cen pro vás. Tak se podívejte na video, jestli jste třeba také vyhráli.

Děkujeme také partnerům: LENOVO, SUREFIRE, REPRE, TARGUS.

I nadále se s námi budete v příštím roce setkávat na různých akcích, ale také budeme pořádat i další soutěže o ceny, sledujte naše „socky“ a také časopis GAMERS GENERATION, kde se každý měsíc dozvíte, co se děje v gamingu nového a také, kde se za námi můžete přijet podívat a užít si „paření“.

Vzhledem tomu, že se našemu projektu GAMERS GENERATION CLUB daří, hledáme v celé ČR a SR parťáky pro podporu gamingu. Pokud vás baví natáčet třeba videa, videorozhovory, tvořit recenze, video recenze, pořádat eventy, dělat obsah pro sociální sítě, spravovat obsah na sociálních sítích a řadu dalších aktivit, které souvisí z gamingem, tak se nám ozvěte a třeba se spolu budeme podílet na rozvoji této platformy pro všechny hráče GAMERS GENERATION CLUB.

Více o platformě se dozvíte průběžně z našich článků.

GAMINGU ZDAR!

Petr Smolník a GAMERS GENERATION TEAM

Zdroj: Gamers Generation 

​