CD Projekt Red přináší mod editor pro The Witcher 3

CD Projekt Red přináší mod editor pro The Witcher 3

22 listopadu, 2023 0 Od

V roce plném úspěchů pro CD Projekt Red, vývojáře her Cyberpunk 2077 a The Witcher 3: Wild Hunt, přichází další vzrušující zpráva. Studio oznámilo práci na mod editoru pro The Witcher 3, který umožní hráčům vytvářet a upravovat vlastní obsah hry, a to zcela zdarma.

Nový obsah pro hru The Witcher 3?

CD Projekt Red, tvůrci populárních her jako Cyberpunk 2077 a The Witcher 3: Wild Hunt, přináší další novinku pro fanoušky. Po úspěšném roce, který zahrnoval vydání prvního a jediného rozšíření pro Cyberpunk 2077 a získání čtyř nominací na The Game Awards 2023, studio nyní oznámilo vývoj mod editoru pro The Witcher 3.

Tento nástroj, který bude k dispozici zdarma v roce 2024, umožní hráčům vytvářet vlastní zážitky v herním světě The Witcher 3, a to buď vytvořením zcela nového obsahu nebo úpravou stávajících questů a obsahu​​.

CD Projekt Red zdůrazňuje, že tento mod editor umožní hráčům rozvíjet vlastní fantasy dobrodružství se známým lovcem monster, Geralt z Rivie. Díky tomu budou mít hráči příležitost nejen prozkoumávat již známý svět The Witcher 3, ale také vytvářet vlastní příběhy a výzvy. Přestože mod editor bude k dispozici pouze pro PC, otevírá to dveře k neomezené kreativitě a zvyšuje hodnotu již tak oblíbené hry​​.

Obrázek: thewitcher.com

Zdroj: Gamers Generation 

​