Květnové Games with Gold nepřekvapují

Květnové Games with Gold nepřekvapují

12 května, 2022 0 Od

Games With Gold již nějakou dobu nepřekvapují žádným větším titulem a prostě sází na méně známé kousky. Jinak tomu není ani v květnu.

Xbox od uvedení Game Passu příliš nesází na velké hry v Games With Gold. Není tak divu, že nic zásadního nenalezneme ani ve hrách zdarma pro měsíc květen. Tradičně budou k dispozici dvě hry pro Xbox One a dva kousky, které si zahrajete skrze zpětnou kompatibilitu, ale také si je můžete přidat pro svůj Xbox 360. První z nich je Yoku’s Island Express logická 2D hříčka, ve které se připoutaní k velké kouli budete muset snažit využít všelijakých fyzických jevů a možností trampolín či jiných pomůcek, které vás proženou úrovní.

The Inner World – The Last Monk adventura, ve které se budete moci vžít do role rovnou tří postaviček a budete je provázet dlouhou cestou, zatímco se budete moci bavit velmi příjemným příběhem, originálním humorem a také krásným hudebním podkresem. Pro zpětnou kompatibilitu potom Games With Gold nabídnou vodní závody Hydro Thunder Hurricane a party hříčku Piñata Party Animals. 

Jako vždy jsou hry dostupné v různých intervalech. Ty můžete najít také ve videu, které jsme ke článku přiložili.

Obrázek: usatoday.com

 

Zdroj: Gamers Generation