Jaké hry byly oznámeny na Gamescomu?

Jaké hry byly oznámeny na Gamescomu?

26 srpna, 2022 0 Od

Německý Gamescom je v plném proudu a k nám hráčům tak přichází řada traileru a dalších oznámení. Co zatím bylo oznámeno na letošním Gamescomu?

Gamescom 2022 – oznámené hry

Lords of the Fallen

Po věku nejkrutější tyranie byl démonický bůh Adyr konečně poražen. Ale bohové… nepadnou navždy. Tak oslňuje světová premiéra nadcházejícího RPG The Lords of the Fallen. Hra byla oznámena na konzole PlayStation 5, Xbox Series X/S a PC. Na nabitý trailer plný akce v doprovodu písničky Mother od Danzig.

Dead Island 2

Od prvního dílu utekla opravdu pěkná řádka let. Ačkoliv bylo pokračování populární zombie akce Dead Island oznámeno již v roce 2014, až nyní jsme se dočkali dvou povedených trailerů a data vydání, které je stanoveno na únor 2023 (můžeme jen doufat, že se jedná o finální datum). Hra bude dostupná na všech platformách.

Callisto Protocol

O této hře v duchu Dead Space již dávno víme. Vývojáři si však připravili na letošní Gamescom nové ukázky ze hry, které jak můžete vidět níže, jsou opravdu brutální. Hru si zahrajeme již 2. prosince letošního roku na PS5 a 4, Xbox One, Series X/S a PC.

The Last of Us Part I

Nových záběrů jsme se dočkali mimo jiné u remake prvního dílu The Last of Us. Fanoušky série může jistě potěšit, že hra vychází již za dva týdny, 2. 9. Těšíte se?

Where Winds Meet

Nová hra Where Winds Meet připomínající Ghost of Tsushima nás zavede do světa čínské mytologie. Nové RPG  zasazené do éry deseti království Číny přijde podle všech informací na PC. Datum vydání prozatím nebyl stanoven.

High on Life

Více než 25 minutový trailer na hru High on Life od tvůrců populárního seriálu Rick a Morty nám ukazuje pohled na hru. Nesmí samozřejmě chybět absurdity, pořádná dávka humoru, pořádnou dávku akce a souboj s bossem. Hra by měla přijít na konzole Xbox One, Series X/S a PC již v říjnu letošního roku.

O dalších hrách vás budeme informovat v dalším díle. Na kterou z výše zmíněných her se těšíte nejvíce? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů. Na oficiální stránky se můžete podívat pod přiloženým odkazem ZDE.

Obrázek: gamescom.com

Příspěvek z superparmeni.eu

Zdroj: Gamers Generation