Ubisoft údajně pracuje na hře Blade

Ubisoft údajně pracuje na hře Blade

25 srpna, 2022 0 Od

Ať si kdo chce co chce říká, poslední dobu jdou na dračku jak filmy tak hry s motivem Marvelu, jako Avengers nebo Guardians of the Galaxy. Poslední informace nasvědčují tomu, že by herní studio Ubisoft mohlo pracovat na hře Blade.

Herní Blade ve vývoji?

Co se týká samotných postav , kterým by nevadilo, kdyby měli svůj vlastní celovečerní film, by se dalo v blízké době změnit podle zdrojů, které zjistil youtuber JorRaptor.

Sledoval herce Edwina Gaffneyho na jeho Instagramu, kde byl sám herec oblečen do motion capture oblek s logem od Ubisoftu, na druhé fotce zase drží klapku s nápisem „Marvel“. Že by Ubisoft pracoval na další Marvelovce?

Nabízí se otázka, proč by se právě měla spojit se značkou Blade? Herec Edwin Gaffney napsal ve svých příspěvcích hastag B. Ani Marvel ani Ubisoft prozatím nepotvrdily spolupráci na nových projektech. Francouzský herní gigant v současné době pracuje již na Avatar: Frontiers of Pandora a pirátské akci Skull & Bones.

Partnerství na samotném Bladeovi by se líbilo očividně oběma stranám. Další hra na motivy Bladea samotného by prohloubila tituly, na kterých Ubisoft pracuje.

Obrázek: ubisoft.com

Zdroj: Gamers Generation