Akční kung-fu rubačka SIFU představuje plán do budoucna

3 května, 2022 0 Od

Indie kung-fu titul SIFU slibuje fůru nového obsahu, který bude dávkován v průběhu následujícího roku.

Jeden z nejvydařenějších indie kousků posledních let SIFU se nechystá zpomalovat se svým obsahem. Vývojáři plánují splnit své původní sliby a v průběhu následujícího roku k nim přidají i velké množství dalších přídavků, které upraví hru jak pro ty, kteří chtějí větší výzvu, tak pro ty, které vysoká obtížnost odrazovala.

Již dnes vychází první velký update pro hru, který ji rozdělí do tří obtížností. Zatím však není jasné, kterou obtížnost bude představovat ta původní. Kromě různých obtížností přidají vývojáři také propracovanější tréninkový režim, či nové outfity pro hlavního hrdinu.

Check out our free content update roadmap for #Sifu! At this stage, four major updates are planned – the first one will be available next Tuesday, May 3rd, along with our physical edition! 🔥🔥 #SifuGame pic.twitter.com/8UBEWwJKS4

— SifuGame (@SifuGame) April 26, 2022

V létě se potom mohou hráči těšit na propracovanější systém skóre, další kosmetické doplňky a také několik nových režimů. Mezi ty bude patřit například režim bez možnosti oživování, s jedním bodem životů nebo třeba bez vykrývání. Chybět nebude ani stylový bullet time. Pro podzim a zimu už tvůrci tak konkrétní nejsou a slibují pouze další modifikátory vaší hry a další oblečky. Veškeré tyto updaty budou zdarma dostupné všem majitelům hry.

Obrázek: Gameatsu.com

Zdroj: Gamers Generation