Muži pod 170cm nemají lidská práva, řekla slavná hráčka a přišla o kariéru

Muži pod 170cm nemají lidská práva, řekla slavná hráčka a přišla o kariéru

2 března, 2022 0 Od

Pokud patříte mezi veřejně známé osobnosti, je občas potřeba si rozmyslet co říkáte. Pocítila to i slavná hráčka hry Tekken, která kvůli pár slovům přišla o zaměstnavatele.

Jsou chvíle, kdy je lepší své názory nechat pro sebe. Jednu z takových chvil ovšem nevyužila profesionální hráčka bojovky Tekken, která se vyjádřila na adresu mužů pod 170cm. “Muži, kteří mají pod 170 centimetrů nemají lidská práva,” hlásala Tanukana a pokračovala tím, že by tito muži měli vážně uvažovat o operaci, která by je učinila vyššími . V minulosti už se navíc na veřejnost dostaly i její nelichotivé názory na spoustu dalších skupin obyvatel nevyjímaje LGBTQ+, ženy s malým poprsím, či černochy. Není tak divu, že časem se u zaměstnavatele již ucho utrhlo a hráčka si musela pomyslně sbalit svých pět švestek a hledat si práci u někoho jiného.

私の配信中における発言は、決して許されないものであり、自分の認識の甘さが招いたことであると重く受け止めております。
この件により皆様を失望させてしまったことについては、弁解の余地もございません。

— たぬかな (@kana_xiao) February 16, 2022

Ať už totiž své poznámky myslela jakkoliv, nemyslela při tom zřejmě na to, jak bude následně vypadat její zaměstnavatel a jaké riziko to pro něj může znamenat. Přijít kvůli hráčce o sponzory a další smlouvy či příležitosti rozhodně tým Cyclops nechtěl a smlouvu s ní tak rozvázal i přesto, že se později na twitteru Tanukana omluvila velmi formálním způsobem. “Velmi se omlouvám fanouškům, kteř mě denně podporují i všem sponzorům jako je Red bull za své sobecké poznámky, které mohly způsobit nepříjemné pocity a nejistotu. Beru to zcela vážně. Tyto poznámky jsou nepřijatelné a vedl k nim můj nedostatek uvědomění, co mohou způsobit,” napsala hráčka na twitter (volně přeloženo skrze Google).

Obrázek: gnix.tv

Zdroj: Gamers Generation