Guardians of the Galaxy vydavatele zklamali

Guardians of the Galaxy vydavatele zklamali

2 března, 2022 0 Od

Jedna z her minulého roku, které sklidily překvapivě pozitivní reakce se nesetkala se stejným nadšením u svého vydavatele.

Guardians of the Galaxy bylo jedno z milých překvapení minulého roku. Mnozí se totiž po zpackaných Avengers báli podobné blamáže od Square Enix i v tomto případě. Ovšem, jak se říká, dvakrát do stejné řeky nevstoupíš a tentokrát se podařilo doručit opravdu solidní akční zábavu s hromadou humoru a ikonickým soundtrackem. I přes úspěch u hráčů je však hra pro Square Enix zklamáním. “Nazdory dobrým recenzím byly prodeje hry při vydání pod naše očekávání,” píše se ve finanční zprávě prezidenta Square Enix Yosuke Matsudy.

“Prodeje v průběhu roku rostly a plánujeme na jejich zvyšování pracovat i nadále,” pokračuje a dává tak prostor pro spekulace, zda se nedočkáme třeba speciálních edic hry či nových DLC. S ohledem na to, že hra je již dostupná na konzolích staré i nové generace a dokonce i na Nintendo Switch se ovšem nedá očekávat, že by do světa mířily vylepšené verze či něco podobného a právě DLC tak dávají největší smysl. Pokud se ho ale vůbec dočkáme, budeme si muset ještě chvíli nechat zajít chuť, protože oficiální oznámení zatím nemáme.

Obrázek: pcgamer.com

Zdroj: Gamers Generation