Hideo Kojima navazuje spolupráci s Xboxem

Hideo Kojima navazuje spolupráci s Xboxem

13 června, 2022 0 Od

Na včerejší konferenci Xbox & Bethesda Showcase 2022 CEO Xboxu Phill Spencer oznámil spolupráci se slavným herním vývojářem Hideo Kojimou. 

Kojima Productions a Xbox

Na včerejší prezentaci Xboxu byla představena zajímavá spolupráce. Kojima Productions a Xbox Game Studios podle včerejšího oznámení pracují na novém projektu, který slavný herní vývojář popsal jako zcela novou hru, kterou chtěl vždy vytvořit.

Xbox Game Studios & Kojima Productions are partnering to create a video game for Xbox like no one has ever experienced before, leveraging the cloud.

Hideo Kojima is one of the most innovative minds in our industry, and we can’t wait to share what our teams will create #Xbox pic.twitter.com/44TtOQxB08

— Xbox (@Xbox) June 12, 2022

 

“Společnosti Xbox Game Studios a Kojima Productions spolupracují na vytvoření videohry pro Xbox, jakou ještě nikdo nezažil, s využitím cloudu. Hideo Kojima je jedním z nejinovativnějších myslí našeho průmyslu a my se nemůžeme dočkat, až se s vámi podělíme o to, co naše týmy vytvoří.”

Hideo Kojima o nové hře příliš mnoho neřekl, jedná se ale o velmi ranou fázi vývoje a pravděpodobně se jí ještě dlouho nedočkáme. Xbox žádné další informace neposkytnul. Podle všech spekulací by se nový projekt mohl týkat nedávno uniklého Overdose. Nechme se překvapit.

Těšíte se na nový projekt Hidea Kojimy?

Obrázek: wikimedia.com

Zdroj: Gamers Generation