Bethesda představuje ambiciózní vesmírný projekt Starfield

Bethesda představuje ambiciózní vesmírný projekt Starfield

13 června, 2022 0 Od

Bethesda na včerejší Xbox & Bethesda Showcase 2022 odhalila velmi ambiciózní projekt Starfield. Velkolepé vesmírné dobrodružství začne již v příštím roce.

Bethesda představila Starfield

Todd Howard během včerejší konference představil velmi ambiciózní vesmírný projekt Starfield. Velkolepá série ukázek nás měla vzít hloubějí do hry. Celkem patnáctiminutový gameplay představuje rozsáhlé prostředí, tvorbu postavy, příběh, akční scény, vytváření vlastních vesmírných lodí a cestování mezi světy. Na oficiálních stránkách Bethesdy se uvádí:

“V roce 2330 se připojíte k Constellation, poslední skupině vesmírných průzkumníků hledajících vzácné artefakty po celé galaxii. Vydejte se skrze hvězdy a poznejte nezapomenutelné obsazení postav na výpravě za odpovědí na největší otázku lidstva – co je tam venku?”

Největší perlu si Bethesda nechala na úplný závěr, když odhalila velikost celé galaxie, kterou můžete prozkoumávat. Starfield má celkem pojmout tisíce různých planet, na které se můžete svým vesmírným plavidlem vydat. Na patnáctiminutový trailer se můžete podívat níže.

Starfield vyjde někdy v příštím roce na PC a konzole Xbox Series X/S. Držitelé Game Passu hru obdrží v den vydání.

Těšíte se?

Obrázek: bethesda.net

Zdroj: Gamers Generation