Herní RGB headset SureFire Harrier 360

Herní RGB headset SureFire Harrier 360

25 března, 2022 0 Od ALL 4 GAMERS

Headset patří do výbavy každého hráče počítačových her. Ne vždy však chcete při pořizování potřebné výbavy obrátit kapsy naruby. SureFire přichází s novou nižší cenovkou herních sluchátek Harrier 360, která nabízejí sedmikanálový zvuk, RGB podsvícení i dobrý mikrofon, a klasická hláška, dobrý poměr cena-výkon, k tomuto produktu určitě patří.

Na headsetu Harrier 360 na první pohled zaujme výrazné RGB podsvícení obou mušlí. Nepřehlédnutelné a rozmanité barvy působí dobře a pokud se ve světýlkách vyžíváte, tak vám tato sluchátka rozhodně padnou do oka. Varianty podsvícení jsou zapnuto, barevný kruh a vypnuto.

O usazení sluchátek na hlavu se stará kovový hlavový most. Nechybí mu ani polstrování, díky němuž se nemusíte bát pocitu nějakého tlaku na vaši hlavu. Celý hlavový most je pokrytý koženkou a na první pohled budí solidní dojem. Náušníky jsou poměrně velké a velmi dobře vytěsní okolní hluk, takže vás ani řeči o tom ať tu online hru pauznete nevyvedou z míry, protože je neuslyšíte.

Aby se sluchátka přizpůsobila jakékoliv hlavě, disponují také posuvníkem s možností úpravy velikosti. I přes tento prvek je nutno podotknout, že pokud běžně máte s velikostí svojí hlavy problém, Harrier nejspíš nebudou výjimkou. Jsou totiž obecně dost pevná, takže na menší hlavě sedí perfektně, u větší to ovšem naopak může působit tak, že sedí opravdu pevně.

U herních sluchátek nás samozřejmě kromě ergonomie zajímá také to, jak dobře dokáží podat zvuk a informovat například o dění na bojišti. Zde se rozhodně nemusíte bát, že by headset SureFire Harrier 360 zklamal. V první řadě pomáhá 7.1 zvuk, díky němuž vždy bez potíží dokážete určit, z jakého směru se k vám nepřítel blíží, nebo odkud třeba přichází palba. Na první poslech nás také příjemně překvapilo, jak čistý zvuk tohoto headsetu je.

Komunikaci s vašimi spoluhráči zajišťuje odnímatelný mikrofon. Pokud mikrofon nepotřebujete, prostě ho vyjmete a uschováte, kam uznáte za vhodné. Jeho kvalita zvuku je velmi solidní.

Připojení headsetu k vašemu počítači obstará 2 metry dlouhý opletený USB kabel. Na kabelu najdeme také ovládací prvky, které vám umožní se o svůj headset starat klidně i uprostřed lítého herního boje. Nabízí možnost zesilovat či zeslabovat hlasitost prostřednictvím ovládacího kolečka. U této možnosti se nám líbí, že nejde o změnu systémové hlasitosti, ale pouze o hlasitost sluchátek samotných. Dále na ovládacím panelu najdete posuvník pro zapnutí mikrofonu a tlačítko ke kontrole RGB podsvícení.

Závěrem lze říci, že sluchátka Surefire Harrier 360 nabízejí čistý sedmikanálový zvuk, solidní mikrofon a v neposlední řadě také slušivé RGB podsvícení. S novou cenovkou 999,- se uživatelská základna tohoto headsetu určitě ještě rozroste.

Redakce

Zdroj: Gamers Generation