Call of Duty Mobile přidává Snoop Dogga jako součást Season 3: Radical Raid

Call of Duty Mobile přidává Snoop Dogga jako součást Season 3: Radical Raid

25 března, 2022 0 Od

Franšíze Call of Duty není cizí přidávání postav do her z fikce i ze skutečného života, a to včetně Call of Duty: Mobile. Před pár dny bylo odhaleno, že Snoop Dogg se objeví jako hratelná postava v Call of Duty Snoop Dogg Bundle.

V Call of Duty: Mobile bude Snoop Dogg hratelným operátorem v rámci třetí sezóny na téma 80. let. Ve hře bude Snoop Dogg hrát roli skrytého agenta a polního agenta na volné noze, který bude vybaven vlastním designem a stylizovanou zbraní, kterou lze ve hře použít. Snoop Dogg jako operátor bude k dispozici prostřednictvím Lucky Draw v Call of Duty: Mobile od 1. dubna.

Snoop Dogg Operator bude pro hráče k dispozici také na Call of Duty: Warzone a Call of Duty: Vanguard. Spolu se Snoop Doggem jako hratelným operátorem bude Call of Duty: Mobile’s Season 3: Radical Raid přidávat další věci, které si hráči po spuštění užijí. Například 50 nových úrovní odměn Battle Pass, které budou zahrnovat bezplatný i prémiový herní obsah.

3. sezóna Call of Duty: Mobile přidá do hry několik nových operátorů vedle Snoop Dogga, jako jsou Gunzo a Park. Třetí sezóna přidá novou dovednost operátora nazvanou Reactor Core spolu s novými plány zbraní, vizitkami, body COD a dalšími, které budou spuštěny v průběhu sezóny. Nová sezóna také přidá do Call of Duty: Mobile novou mapu s názvem Miami Strike, která se poprvé objevila v Call of Duty: Black Ops Cold War.

Sezóna 3 bude také obsahovat dvě nové tematické události, které mohou hráči zažít. První událost se jmenuje A Soldier’s Choice, čtrnáctidenní událost, kde hráči budou každý den komunikovat s Menendezem a jejich volby ovlivní jejich generování XP během akce. Druhou událostí je Easter Battle Royale, kde hráči najdou vajíčka ukrytá po mapě u velikonočního zajíčka a mohou je proměnit v odměny v prodejních automatech umístěných na mapě.

Zatímco si hráči budou užívat nový obsah v Call of Duty: Mobile, mohou se také zúčastnit nového mistrovství světa. Po spuštění Season 3: Radical Raid začne 31. března World Championship Stage 1 v Call of Duty: Mobile World Championship 2022 událostmi Stage 1. Mistrovství světa přichází s prize poolem přes 2 miliony dolarů a hráči se mohou registrovat již nyní na hlavní webové stránce šampionátu.

Call of Duty: Mobile je k dispozici na mobilních zařízeních Android a iOS.

Zdroj: gamerant.com

Zdroj: Gamers Generation