Zynga odhaluje nový trailer pro hru Star Wars: Hunters s datem vydání

Zynga odhaluje nový trailer pro hru Star Wars: Hunters s datem vydání

6 května, 2024 0 Od
[[{“value”:”

Zynga představila nový trailer k nadcházející hře Star Wars: Hunters, která bude vydána 4. června na platformách Switch a mobilních zařízeních iOS a Android.

Nový Star Wars: Hunters

Zynga nedávno uvedla nový trailer pro svou očekávanou multiplayerovou hru Star Wars: Hunters, která nabídne hráčům možnost soupeřit na ikonických místech jako jsou měsíc Endor, ledová planeta Hoth a další. Hra bude dostupná na Nintendo Switch a mobilních zařízeních iOS a Android již 4. června. Hráči budou moci ovládat postavy jako J-3DI, droida, který si myslí, že je Jedi, nebo Utooni, což jsou dva Jawas stojící na sobě a skrývající se pod pláštěm.

Každý z „Hunterů“ v hře disponuje unikátními schopnostmi, které jim pomáhají v aréně, hlavní atrakci nové planety Vespaara. Star Wars: Hunters nabízí řadu herních módů, včetně Squad Brawl, kde se týmy snaží získat co nejvíce eliminací, a Trophy Chase, kde týmy soupeří o kontrolu nad vzácným droidem TR-F33.

Sam Cooper, viceprezident společnosti Zynga, vyjádřil nadšení z přivítání fanoušků z celého světa na Vespaara. Hra nabízí řadu zábavných odkazů na známá a oblíbená místa, bytosti a témata ze světa Star Wars, které si hráči budou moci užít.

Obrázek: starwarshunters.com

Zdroj: Gamers Generation“}]] 

​