Zveřejněno datum vydání Dead Island 2

Zveřejněno datum vydání Dead Island 2

23 srpna, 2022 0 Od

Uteklo již mnoho let od oznámení druhého dílu zombie akce Dead Island. Nyní se objevily nové informace, které nám hráčům dávají naději v brzké vydání. 

Dead Island 2 již brzy?

Na Amazonu se před nedávnem objevil aktualizovaný seznam her od studia Deep Silver, kde samozřejmě nesměla chybět zombie akce Dead Island 2. Ve zmíněném seznamu bylo uvedeno také datum vydání hry, které bylo stanoveno na únor 2023. Na Amazonu se nyní hra nabízí pro konzole Xbox One a PS4 s datem vydání na 31. prosince 2022.

Aktualizace se dočkal také samotný popis hry. Dead Island 2 by se podle všeho měl odehrávat v Los Angeles a bude obsahovat šest hratelných postav. Každá z postav bude mít svoji jedinečnou osobnost a schopnosti (známe již z prvního dílu).

Další popis hry uvádí, že jako přeživší smrtelného virusu budete mít za úkol přežít zombie apokalypsu slunného LA a odhalit pravdu o vypuknutí epidemie. Další informace nebyly zveřejněny.

Můžeme jen doufat, že vývojáři v blízké budoucnosti ukončí po letech nahromaděné spekulace a hra dorazí v příštím roce. Hra však může za ta léta odkladů a dalších problémů vypadat velmi odlišně od původních ukázek. Nechme se překvapit.

Těšíte se na Dead Island 2?

Obrázek: deadisland.deepsilver.com

Zdroj: Gamers Generation