Zelda: Tears of the Kingdom nebude mít žádný DLC

Zelda: Tears of the Kingdom nebude mít žádný DLC

9 září, 2023 0 Od

I přes obrovský úspěch hry „The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom“ pro Nintendo, producent Eiji Aonuma potvrdil, že pro tuto hru nebude vydán žádný dodatečný obsah (DLC).

Žádné DLC pro The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Hra The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom zaznamenala skvělé recenze a vynikající prodeje, což přispělo k rekordnímu čtvrtletí pro Nintendo. Navzdory tomuto úspěchu však společnost Nintendo oznámila, že se od tohoto světa Hyrule odchýlí. Eiji Aonuma, producent hry Zelda, v rozhovoru pro japonský časopis Famitsu uvedl, že pro hru nebude vydán žádný DLC. Důvodem je, že tým cítí, že udělal vše, co mohl, pro tento svět.

Aonuma dále vysvětlil, že původní důvod pro vytvoření pokračování předchozí hry byl ten, že by stálo za to zažít nové způsoby hraní v Hyrule. Pokud by se objevily podobné důvody, mohli by se k tomuto světu vrátit. Ať už jde o pokračování nebo novou hru, Aonuma věří, že to bude zcela nový způsob hraní.

Hidemaro Fujibayashi, režisér hry TOTK, vyjádřil vděk za to, kolik hráčů si hru užívá a slíbil, že se budou snažit, aby další titul byl ještě lepší.

Obrázek: nintendo.com

Zdroj: Gamers Generation 

​