XDefiant odstartuje za půlkou května

XDefiant odstartuje za půlkou května

7 května, 2024 0 Od
[[{“value”:”

Ubisoft oznámil, že jeho nadcházející free-to-play střílečka XDefiant bude vydána 21. května na PlayStation 5, Xbox Series X/S a PC prostřednictvím Ubisoft Connect.

Vydání xDefiant se blíží

XDefiant, očekávaná free-to-play střílečka od Ubisoftu, která zahrnuje frakce z různých franšíz společnosti, má konečně stanovené datum vydání. Hra bude spuštěna 21. května na platformách PlayStation 5, Xbox Series X/S a PC přes Ubisoft Connect. Datum znamená zahájení předsezóny hry XDefiant, která hráčům nabídne možnost vyzkoušet si hru ještě před oficiálním začátkem první sezóny.

Oznámení o datu vydání přichází po řadě beta testů a zkoušek, které hře v minulosti vynesly nejisté datum vydání. V jednom blogovém příspěvku tým XDefiant poděkoval všem, kteří se zúčastnili testování serveru.

„Bylo vzrušující vidět všechnu lásku k hře a skvělou zpětnou vazbu, která byla sdílena. Po testu se těšíme, že můžeme oznámit, že naše předsezóna začne 21. května na PC, PS5 a Xbox Series X/S. Předsezóna potrvá šest týdnů, než přejdeme do našeho sezónního rytmu.“

Co se týče oznámeného sezónního rytmu, Ubisoft již nastínil první čtyři sezóny, které dohromady tvoří roadmapu prvního roku hry.

Obrázek: ubisoft.com

Zdroj: Gamers Generation“}]] 

​