XDefiant obdrží režim Capture the Flag v první sezóně

XDefiant obdrží režim Capture the Flag v první sezóně

6 června, 2024 0 Od
[[{“value”:”

S příchodem první sezóny pro XDefiant, populární free-to-play střílečky od Ubisoftu, přichází nadšením očekávaný přídavek.

Capture the Flag v XDefiant a nadcházející první sezóna

Nedávné úniky objevené dataminingem naznačují, že novinkou bude herní režim Capture the Flag. Režim je známý z titulů jako Call of Duty či Halo Infinite, kde hráči bojují o ukořistění vlajky protivníka a její přenesení do vlastní základny.

I když původní příspěvek byl odstraněn a informace nejsou z oficiálních zdrojů, zdá se, že mají určitou váhu, jelikož účet, který je zveřejnil, byl údajně zasažen autorským právem od Ubisoftu.

Capture the Flag je u fanoušků multiplayerových poměrně oblíbeným režimem. Týmy musí pracovat společně, aby ochránily svou vlajku a zároveň se snažily ukrást vlajku soupeře. Pokud se ovšem tým neskládá z „toxických“ členů. Vítězem se stává tým s nejvíce body na konci kola.

Do arzenálu XDefiantu, který již obsahuje módy Occupy, Zone Control, Hot Shot, Domination a Escort, přibude Capture the Flag jako šestý herní režim.

Hra XDefiant v současné době slaví úspěch, kdy hru v jednu chvíli hrálo více než 700 000 hráčů. I poslední aktualizace ukazují, že o hru je stále velký zájem.

Obrázek: ubisoft.com

Příspěvek z superparmeni.eu

Zdroj: Gamers Generation“}]] 

​