Xbox spolupracuje s Disney na cestovní konzoli

Xbox spolupracuje s Disney na cestovní konzoli

12 července, 2022 0 Od

PlayStaytion, Xbox a Nintendo patří mezi přední platformy v herním průmyslu na poli konzolí. Mají pod sebou mnoho studií a velkých značek v herním průmyslu a pod jejich záštitou vzniklo mnoho úžasných her. Ale občas se stane, že ve spolupráci s jinou značkou nám přinesou něco zajímavého.

Xbox spolu s Disney nám přinesli cestovní Xbox

Minulý týden, 9. července 2022 oznámil Xbox spolupráci s Disney s dosti netradičním nápadem. Přinesli možná něco, co nikdo ani nečekal, nebo ani nedoufal. Na propagaci Disney filmu Rise (Vzestup), který vyšel 24. června na Disney +, nám představily speciální cestovní Xbox Travel Kit.

Jedná se o speciální Xbox Series S s připojenou obrazovkou a ovladačem s desingnem k filmu Rise a sluchátka, zabalená do krásného pouzdra. Desing pro tuto spolupráci je inspirován Řeckem. Bílo-šedý podklad, kde pod obrazovkou se nachází modré logo filmu a na přední straně je fotka hlavního hrdiny filmu. Ovladač má podobný desing.

Cena kitu zatím není známa, ale za nás se jedná o dosti povedenou spolupráci. Na promo video k Travel Kitu se můžete podívat níže.

 

Příspěvek z superparmeni.eu

Zdroj: Gamers Generation