Warframe míří na zařízení Apple

Warframe míří na zařízení Apple

19 února, 2024 0 Od

Již 20. února se dočká kooperativní sci-fi střílečka Warframe vydání na zařízeních Apple, oznámilo vydavatelství Digital Extremes.

Warframe na Applu

Warframe, oblíbená kooperativní sci-fi střílečka, rozšíří své dosavadní působiště a od 20. února bude dostupná i uživatelům zařízení Apple. Oznámení přišlo formou traileru od vydavatelství Digital Extremes. V oznámení nebyla zmínka o vydání pro Android, přestože Warframe je dostupný téměř na všech ostatních platformách.

Podle prohlášení Digital Extremes budou hráči moci pokračovat v rozvoji svých postav Tenno i na cestách díky plné funkčnosti ukládání hry mezi platformami. „Pokračujte v rozsáhlé sci-fi cestě plné různých misí, a to sami nebo s přáteli v kooperativním režimu. Warframe bude spuštěn na iOS 20. února společně s verzemi pro PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S/X, Nintendo Switch a PC, stojí ve vyjádření vydavatele.

V traileru bylo zobrazeno mnoho herního obsahu, ale brzy si budou moci hráči vyzkoušet plnou mobilní verzi sami. Warframe byl původně vydán v březnu 2013 a jako hra s průběžnými aktualizacemi prošel mnoha změnami.

Obrázek: warframe.com

Zdroj: Gamers Generation 

​