Vzniká nový filmový Vetřelec

Vzniká nový filmový Vetřelec

6 března, 2023 0 Od

Nový film Vetřelec se podle poslední zpráv začíná natáčet. V pořadí tak půjde o pátý film, pokud nepočítáme prequely a crossovery.

Nový Vetřelec se začíná natáčet

V minulém roce bylo oznámeno, že se chystá nový film z franšízy Vetřelce a tentokrát to nebude další prequel. Režii se ujal Fede Álvarez, který stál za úspěšnými hororovými snímky jako je Evil Dead z roku 2013 a Don’t Breathe z roku 2016. Producentem bude Ridley Scott, režisér původního Vetřelce. Film je produkován pro Hulu, ale o něm dosud nebylo mnoho známo.

Podle zprávy portálu The Hollywood Reporter se natáčení pátého filmu Vetřelce, nepočítaje prequely a crossovery, začne 9. března v Budapešti. Film pravděpodobně nebudou spojovat s předchozími filmy a místo toho se bude zaměřovat na skupinu mladých lidí, kteří uvízli v kolonii na vzdáleném světě. Scénář napsali Fede Alvarez a Rod Sayagues, kteří spolupracovali na obou jeho předchozích filmech.

Producenti nového filmu zatím neprozradili žádné podrobnosti o ději nebo postavách. Co se týká samotné herního světa, v letošním roce by měl dorazit Alien: Dark Descent. Ten byl oznámen v létě minulého roku na Summer Game Festu.

Obrázek: fandimefilmu.cz

Zdroj: Gamers Generation