Vývojáři Dead Island 2 představují nové příběhové rozšíření

Vývojáři Dead Island 2 představují nové příběhové rozšíření

17 října, 2023 0 Od

Dead Island 2 představuje své první rozšíření příběhu s názvem Haus. Toto dobrodružství hráče zavede na nová místa, kde se budou muset vypořádat s tajemným kultem uprostřed zombie apokalypsy.

Nové rozšíření pro Dead Island 2

Hra Dead Island 2 se rozrůstá o nové rozšíření příběhu pojmenované Haus. V tomto novém dobrodružství se hráči přesunou na nové lokace, kde budou čelit záhadnému kultu během probíhající zombie apokalypsy. Tento nový příběh se zaměřuje na kult technické smrti vedený svým šíleným vůdcem Konstantinem, který věří, že takové bitvy jsou vrcholem budoucnosti. Děj se odehrává ve vile v Malibu, která je v popsána jako šílený labyrint biotopů, kde racionální architektura je narušena rozšiřujícími se vyprávěcími prostory.

Co to přesně znamená, můžeme jen hádat, ale Haus přináší osm nových karet a nové zbraně, jako je dalekonosný K-Rossbow a plamenomet Hog Roaster. Vývojářské studio Dambuster Studios zatím nezveřejnilo oficiální trailer, přesto se na gameplay můžete podívat již níže. Rozšíření Dead Island 2 Haus dorazí již 2. listopadu.

Obrázek: deadisland.com

Zdroj: Gamers Generation 

​