Vývojáři Cyberpunk 2077 představují nové DLC a Edgerunners update

Vývojáři Cyberpunk 2077 představují nové DLC a Edgerunners update

7 září, 2022 0 Od

Studio CD Project odhalilo kratičký teaser na připravované příběhové rozšíření Phantom Liberty. S oznámeným DLC přichází také nová velká aktualizace. Co přináší?

Vývojáři Cyberpunku představují nové příběhové rozšíření

Poslední velká aktualizace pro Cyberpunk 2077 s číslem 1.6 přináší neuvěřitelné množství změn. Od základních oprav postav přes přidání možnosti obrácené kamery ve foto režimu až po přidání nových zbraní, oblečení a misí do hry. Jedná se tedy o velmi důležitou aktualizaci, která by mohla přinést nový vítr do plachet a přesvědčit lidi, aby dali hře další šanci.

Spolu s velkou aktualizací bylo oznámeno i nové příběhové DLC pod názvem Phantom Liberty. Příběhové rozšíření zatím nemá datum vydání ani konkrétní informace. Víme jen, že vyjde někdy v příštím roce. Podle krátkého teaseru se můžeme s nejvyšší pravděpodobností dočkat vysoké politiky a všech špinavostí, které sebou nese ve světě Cyberpunk 2077.

Studio CD Project se stále snaží udržovat hru v kondici. Na celý seznam změn, které přináší update 1.6 se můžete podívat pod přiloženým odkazem ZDE.

Obrázek: cyberpunk.net

Zdroj: Gamers Generation