Vývojáři Company of Heroes 3 žádají hráče o pomoc s multiplayerem

Vývojáři Company of Heroes 3 žádají hráče o pomoc s multiplayerem

14 ledna, 2023 0 Od

Company of Heroes je série historických strategií odehrávající se za 2. světové války. Brzy se série dočká třetího dílu, a tak vývojáři dolaďují poslední detaily. Ale ne všechno dokáží sami prozkoušet, proto žádají hráčskou komunitu o pomoc.

Company of Heroes 3 žádá hráče o pomoc s multiplayerem

V Company of Heroes 3 se podíváme na italskou frontu, kde se postavíme Mussoliniho fašistickému režimu, stejně jako třeba ve hře Sniper Elite 4. Ve třetím díle si zahrajeme nejen za spojenecké jednotky různých specializací (pěchotní divize, tanková divize a mnohé další) na velkých rozlehlých mapách. Hra nabídne i kampaň pro jednoho hráče, kde si budete moct zažít ty největší bitvy této války.

Žádost o pomoct

Hra bude mít i v den vydání k dispozici multiplayer, ve kterém si vychutnáme velké bitvy společně s našimi přáteli. A právě s tím chtějí vývojáři pomoct od hráčské komunity, aby vyzkoušeli svoje servery při velké zátěži, která by mohla nastat při vydání hry. Testování proběhne od 11. do 16. ledna tohoto roku a stačí se pouze zaregistrovat na Steamu. Hra potom oficiálně vyjde 23. února na PC a další platformy jsou v plánu.

Obrázek: companyofheroes.com

Zdroj: Gamers Generation