Vysokokapacitní paměťové moduly a sady VIPER STEEL RGB

Vysokokapacitní paměťové moduly a sady VIPER STEEL RGB

21 prosince, 2020 0 Od ALL 4 GAMERS

Viper Gaming by Patriot představuje novou paměť VIPER STEEL RGB série DDR4. Ta vychází z úspěšné série VIPER STEEL a disponuje RGB osvětlením. To ocení zákazníci, kteří chtějí mít designovou sestavu. Paměťové sady řady VIPER STEEL RGB se v současné době prodávají ve frekvencích 3200 MHz a 3600 MHz, největší kapacita sady dosahuje 64 GB (2 x 32 GB). Všechny moduly se testují ručně a jsou optimalizovány pro nejnovější platformy Intel a AMD Ryzen, aby poskytly vynikající stabilitu.

Pro lepší rozložení tepla a výrazný vzhled má paměť VIPER STEEL RGB řady DDR4 přepracovaný tepelný štít z vysoce kvalitního hliníku potaženého perleťově černou barvou a povrchovou úpravou odolnou proti poškrábání. Světelná lišta zabudovaná v horní části tepelného štítu přináší do paměťového modulu pět působivých vícezónových RGB částí. Paměť plně podporuje nejnovější aplikace ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion 2.0, MSI Mystic Light Sync a ASROCK Polychrome Sync.

Každý z modulů paměťové sady VIPER STEEL RGB je postaven na desetivrstvé desce plošných spojů s nejkvalitnějšími komponenty a prošel testováním dle přísných pravidel. Moduly DRAM jsou optimalizovány pro nejnovější platformy Intel a AMD Ryzen a poskytují extrémní výkon s maximální kvalitou a spolehlivostí signálu.

Nová řada pamětí je k dispozici v samostatných 8GB / 16GB / 32GB modulech nebo v sadách duálních modulů s maximální kapacitou 64GB (32×2) a ve frekvencích mezi 3200MHz a 3600MHz. Díky výhodám nastavení automatického přetaktování XMP 2.0 zachovává paměťová sada řady VIPER STEEL RGB potenciální prostor pro další přetaktování a ladění. S podporou doživotní omezené záruky Patriot je řada VIPER STEEL RGB šitá na míru pro náročné hráče a nadšence do sestavování počítačů a přetaktování.

„Jsme velmi rádi, že můžeme všem nadšencům, které baví maximalizovat výkon svého hardwaru, představit novou paměť VIPER STEEL RGB,” říká Roger Shinmoto, viceprezident společností Patriot a Viper Gaming.

Funkce:

  • Série: Viper Steel RGB
  • Edice: Černé boky se zlatým logem Viper, vršek se světelnou lištou
  • Hliníkový rozdělovač tepla se zlatým logem Viper
  • Synchronizace s aplikacemi základních desek ASUS/ASRock/MSI/Gigabyte
  • Funkce přetaktování: XMP 2.0 s podporou automatického přetaktování
  • Kompatibilita: Testováno na platformách Intel a AMD
  • Omezená doživotní záruka