Vychází Avatar: Frontiers of Pandora

Vychází Avatar: Frontiers of Pandora

7 prosince, 2023 0 Od

Již dnes vychází další díl ze světa Avatara pod názvem Frontiers of Pandora. Na co se můžeme těšit?

Co nás čeká v Avatar: Frontiers of Pandora?

Film Avatar od Jamese Camerona je považován za jeden z nejúspěšnějších sci-fi/fantasy filmů moderní doby, známý svým působivým vizuálním zpracováním. Avšak první herní adaptace tohoto filmu, vyvinutá francouzskou společností Ubisoft, nezaznamenala takový úspěch. Hra, která byla vydána v minulosti, si vysloužila spíše negativní hodnocení a byla poměrně rychle zapomenuta v dějinách herního průmyslu. Nyní však herní společnost přichází s novým herním titulem Avatar: Frontiers of Pandora, který slibuje nový pohled na svět Avatara.

Příběh

Avatar: Frontiers of Pandora se hráči ocitnou znovu na planetě Pandora, kde si vytvoří svou postavu z rasy Na’vi. Avšak tato postava se od ostatních liší tím, že byla v dětství unesena a vycvičena lidskou vesmírnou korporací RDA k boji proti svým druhům. Po patnácti letech výcviku se postava rozhodne uprchnout a vrátit se na svou rodnou planetu. Zde se musí znovu naučit životu Na’vi a zároveň plánuje pomstít se korporaci RDA.

Gameplay

Herní záběry z Avatar: Frontiers of Pandora nebyly přijaty fanoušky s nadšením, především kvůli jejich podobnosti s hrami jako Far Cry nebo The Division. Hráči budou dobývat základny, prozkoumávat místní faunu a flóru a učit se nové dovednosti. V boji mohou používat jak tradiční zbraně Na’vi, tak i modernější lidské zbraně. Pro přepravu po planetě lze využít místní zvířata.

Obrázek: ubisoft.com

Příspěvek z superparmeni.eu

Zdroj: Gamers Generation 

​