Věrnostní program PlayStation Stars spuštěn v Asii

Věrnostní program PlayStation Stars spuštěn v Asii

2 října, 2022 0 Od

V Asii spustila společnost Sony jeden z očekávaných věrnostních programů s názvem PlayStation Stars.

Získávej odměny hraním her na PlayStationu

Program je zatím dostupný pouze v Asii, ale postupem času se k němu připojí i zbytek světa. Jižní a Severní Amerika 5. října a Austrálie, Nový Zéland a Evropa 13. října.

O čem je program? Pokud jste náhodou nečetli náš první článek, který se tomuto tématu věnoval, rádi vám připomeneme několik klíčových věcí. PlayStation Stars odmění hráče za hraní na platformě PlayStation. Samozřejmě to nebude všechno zdarma. Některé odměny bude poměrně snadné odemknout, například pouhým hraním her na konzoli. Další odměny budou vyžadovat splnění trofejí v konkrétních hrách.

Hráči se samozřejmě mohou do programu přihlásit zdarma prostřednictvím aplikace PS nebo přímo na webu PlayStation.

Program zahrnuje dvě formy odměn. První forma je určena spíše pro sběratele. Jedná se o digitální figurky nebo nostalgické předměty značky a každého, kdo splní požadavky vyplývající z programu. Jedná se o čistě sběratelský předmět, kdy tyto digitální drahokamy budou mít určitou vzácnost jako trofeje, které mohou hráči aktuálně sbírat. Předpokládám, že to bude zajímat hlavně současné lovce trofejí.

Zajímavější formou odměny je věrnostní program, který může být také odměnou v reálné měně pro obchod PS. Díky tomu si budete moci koupit doplňky pro svou oblíbenou hru nebo si koupit zcela novou hru.

Obrázek: playstation.com

Zdroj: Gamers Generation