Verbatim UTA-10 GaN III: Cestovní adaptér pro celý svět

Verbatim UTA-10 GaN III: Cestovní adaptér pro celý svět

10 července, 2024 0 Od
[[{“value”:”

Verbatim představil nejnovější model ze své řady GaN univerzálních cestovních adaptérů UTA-10 GaN III. Tato celosvětově použitelná multizástrčka vám umožní připojit se k jakémukoliv místnímu zdroji elektrické energie po celém světě a dobít si svá energeticky náročná elektrická zařízení, jako jsou notebooky, chytré telefony, reproduktory nebo powerbanky.

Univerzální cestovní adaptér Verbatim GaN III lze použít ve více než 180 zemích světa. Stačí vysunout posuvné prvky na boční straně multizástrčky a odhalíte tři nejběžnější mezinárodní zástrčky – EU, UK a USA – a pootočením vidlicí můžete zástrčku použít v Austrálii a Číně.

Cestovní adaptér Verbatim využívá nejnovější technologii GaN. Nabíječky GaN jsou nejen efektivnější při přenosu proudu, ale také to znamená, že se méně energie ztrácí na teplo. Takže více energie jde do čehokoli, co se snažíte nabít. Existují i další výhody, jako je vyšší spínací frekvence, která umožňuje rychlejší bezdrátový přenos energie, a větší „vzduchové mezery“ mezi nabíječkou a zařízením. Tato technologie umožňuje, aby zařízení byla ve srovnání s produkty využívajícími tradiční silikonové komponenty menší, lehčí a účinnější.

Superrychlé nabíjení 5 v 1

Kompaktní a výkonný univerzální cestovní adaptér Verbatim GaN III umožňuje nabíjet pět zařízení současně prostřednictvím zásuvky střídavého proudu a tří portů USB-C a jednoho portu USB-A.

Všechny čtyři porty USB poskytují velmi rychlé nabíjení. Dva porty USB-C podporují Power Delivery 3.1 (s podporou PPS) a výstup Quick Charge 4+, každý až 140 W, třetí port USB-C podporuje Power Delivery 3.0 a výstup Quick Charge 3, až 18 W, a jediný port USB-A podporuje výstup Quick Charge 3.0, až 18 W.

Stylový, kompaktní a bezpečný

Univerzální adaptér poutá pozornost atraktivním 3D designem v černém provedení. Je vyroben z vysoce kvalitního ohnivzdorného polykarbonátu a má certifikaci CE, UKCA, FCC a ROHS.

Disponuje bezpečnostními uzávěry sloužícími pro ochrana dětí – lze ho otevřít pouze silou vyšší než 75 N (7,5 kg) na otvor a pojistka BS1362 (včetně náhradního kusu) dává uživatelům 100% jistotu bezpečí, ať se vydají kamkoliv.

Kompatibitlita

Do adaptéru je možné zapojit tyto zástrčky: typ A, typ B, typ C, typ E, typ F, typ G, typ I, typ J, typ L, typ N.

Následující zástrčky kompatibilní nejsou: typ D, typ H, typ K, typ M, typ O.

Zásuvky, do kterých lze cestovní adaptér zapojit: typ A, typ B, typ C, typ D, typ E, typ F, typ G, typ H, typ I, typ J, typ K, typ L, typ N, typ O.

Cestovní adaptér Verbatim GaN III je vhodný pro použití s většinou elektronických zařízení do 2500 W při napětí 250 V a 1000 W při napětí 100 V. Cestovní adaptér je kompatibilní s většinou zařízení USB.

Technické detaily:

Čtyři ultra rychlé nabíjecí porty USB:
– 2 × výstup USB-C Power Delivery 3.1 (podpora PPS) a Quick Charge 4+: každý až 140 W.
– 1 × výstup USB-C PD Quick Charge 3.0: až 18 W
– 1 × výstup USB-A Quick Charge: až 18 W
Podporuje nabíjení pěti zařízení najednou
Bezpečnostní uzávěr brání vložení cizích objektů do zásuvky
Vyrobeno z ohnivzdorného polykarbonátu
Certifikovaná 10A pojistka (splňující BS1362) + náhradní pojistka
LED indikátor stavu
Včetně cestovního pouzdra
Dvouletá omezená doživotní záruka
Vstup střídavého proudu: 100 V – 250 V, 50/60 Hz
Jmenovité hodnoty: 100–250 V ~ max. 10 A, max. 2500 W
Celkový výstup stejnosměrného proudu: max. 140W
Provozní teplota: 0–25 °C
Podporuje: PD3.1, PD3.0, QC4+, QC 3.0, FCP, SCP, AFC, PPS, BC1-2 a další
Rozměry: 93.1mm x 53.4mm x 55.3mm
Hmotnost produktu: 264 g
Včetně cestovního pouzdra: 70 mm × 60 mm × 93 mm / hmotnost: 30 g / materiál: nylon + PVC
Zdroj: Gamers Generation“}]] 

​